Το σχολείο μας βραβεύτηκε με το eTwinning School Label 2023-2024

Παραθέτουμε το ενημερωτικό email που λάβαμε από την ομάδα του eTwinning:

Συγχαρητήρια! Το 2ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ερυθραίας βραβεύτηκε με το eTwinning School Label 2023-2024. Αυτό είναι ένα σπουδαίο επίτευγμα της ομάδας eTwinning στο σχολείο σας! Η επίσημη ανακοίνωση θα δημοσιευτεί σύντομα στην Ευρωπαϊκή Σχολική Εκπαιδευτική Πλατφόρμα και σε άλλα κανάλια ειδήσεων eTwinning και της Ευρωπαϊκής Επιτροπής. Τι έπεται:

• Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε περήφανα την ετικέτα του σχολείου eTwinning στον ιστότοπο του σχολείου σας.
  • Σύντομα, ο Εθνικός Οργανισμός Υποστήριξης θα σας στείλει ένα πακέτο που θα περιέχει κάποιο υλικό eTwinning και φυσικά την πλακέτα του Σχολείου eTwinning.

Θα προσκληθείτε να συμμετάσχετε στην ομάδα των Σχολείων eTwinning και στις διάφορες δραστηριότητες που είναι αφιερωμένες στα Σχολεία eTwinning.

Συγχαρητήρια και πάλι που είστε παράδειγμα για όλα τα άλλα σχολεία: Βασιζόμαστε στην αφοσίωσή σας και τη δέσμευσή σας να προωθήσετε το eTwinning και τις αξίες του, οι οποίες αντιπροσωπεύονται από την αποστολή των Σχολείων eTwinning (μπορείτε να κατεβάσετε την αποστολή των Σχολείων eTwinning εδώ: click here to download it )*

Η ομάδα του eTwinning

*Για την ώρα δεν καταφέραμε να την κατεβάσουμε.