Τελετή βράβευσης Οικολογικών Σχολείων από τον/την Georgia Lascaris / Στις 27 Φεβρουαρίου 2022 / In Διακρίσεις, Δράσεις Το σχολείο μας βραβεύθηκε το Σάββατο 26/2/2022 με την πράσινη σημαία στην Τελετή βράβευσης των Οικολογικών Σχολείων από την Ελληνική Εταιρία Προστασίας της Φύσης Συγχαρητήρια σε όλους, μαθητές, εκπαιδευτικούς και γονείς Τελετή βράδευσης: https://youtu.be/7YC46k45vg8 Δείτε τις Δράσεις εδώ: https://blogs.e-me.edu.gr/hive-eco-school/